GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Lumadh, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Beka ToursPritja: 15 minuta
3

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:37LumadhStacioni Lumadh

Beka Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15
1

12:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: ArianiPritja: 30 minuta
3

17:30PrishtinëStacioni Prishtinë

17:52LumadhStacioni Lumadh

Ariani
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 52 minuta
Çmimi total: 15
1

12:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: BesiPritja: 45 minuta
3

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

18:07LumadhStacioni Lumadh

Besi
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 7 minuta
Çmimi total: 15
1

12:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Beka ToursPritja: 1 orë
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:22LumadhStacioni Lumadh

Beka Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 22 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: ShkëndijaPritja: 15 minuta
3

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

19:37LumadhStacioni Lumadh

Shkëndija
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 30 minuta
3

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

19:52LumadhStacioni Lumadh

Qendrimi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 52 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 1 orë
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:22LumadhStacioni Lumadh

Qendrimi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 22 minuta
Çmimi total: 15
1

14:30TiranëStacioni Tiranë

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 30 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:22LumadhStacioni Lumadh

Qendrimi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 52 minuta
Çmimi total: 15
1

14:30TiranëStacioni Tiranë

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: UnionPritja: 45 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:37LumadhStacioni Lumadh

Union
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 7 minuta
Çmimi total: 15
1

15:00TiranëStacioni Tiranë

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€

Informata

2
Ndërrim në: UnionPritja: 15 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:37LumadhStacioni Lumadh

Union
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.