GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Hani i Elezit, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Raifi ToursPritja: 40 minuta
3

12:40FerizajStacioni Ferizaj

13:21Hani i ElezitStacioni Hani i Elezit

Raifi Tours
0.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 21 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.