GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Cërcë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëStacioni Tiranë

10:19PejëStacioni Pejë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: RenesansaPritja: 41 minuta
3

11:00PejëStacioni Pejë

11:35CërcëStacioni Cërcë

Renesansa
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: SamiriPritja: 15 minuta
3

17:45PejëStacioni Pejë

18:20CërcëStacioni Cërcë

Samiri
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: RenesansaPritja: 30 minuta
3

18:00PejëStacioni Pejë

18:35CërcëStacioni Cërcë

Renesansa
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Te SalihuPritja: 45 minuta
3

18:15PejëStacioni Pejë

18:50CërcëStacioni Cërcë

Te Salihu
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 1 orë
3

18:30PejëStacioni Pejë

19:05CërcëStacioni Cërcë

Berisha Impex
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

18:19PejëStacioni Pejë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: BurimiPritja: 26 minuta
3

18:45PejëStacioni Pejë

19:20CërcëStacioni Cërcë

Burimi
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

18:19PejëStacioni Pejë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: SamiriPritja: 41 minuta
3

19:00PejëStacioni Pejë

19:35CërcëStacioni Cërcë

Samiri
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.