GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Bllacë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00TiranëStacioni Tiranë

10:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: RudiPritja: 45 minuta
3

10:45PrizrenStacioni Prizren

11:25BllacëStacioni Bllacë

Rudi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 25 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 15 minuta
3

16:00PrizrenStacioni Prizren

16:34BllacëStacioni Bllacë

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 34 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.