GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Bërkovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëStacioni Tiranë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 30 minuta
3

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:48BërkovëStacioni Bërkovë

Niku-Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 48 minuta
Çmimi total: 15
1

06:30TiranëStacioni Tiranë

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 40 minuta
3

11:10PrishtinëStacioni Prishtinë

12:28BërkovëStacioni Bërkovë

Pranvera Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 58 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: FlorianiPritja: 25 minuta
3

18:45Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:48BërkovëStacioni Bërkovë

Floriani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 55 minuta
3

19:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

20:18BërkovëStacioni Bërkovë

Berisha Impex
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 48 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.