GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tetovë, Maqedonia e Veriut Linz, Austri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00TetovëStacioni Tetovë

15:10FerizajStacioni Ferizaj

Era Tours
?€
2
Ndërrim në: Bici ComPritja: 2 orë, 50 minuta
3

18:00FerizajStacioni Ferizaj

12:00LinzStacioni Linz

Bici Com
50€
Kohëzgjatja totale:~22 orë
Çmimi total: 50
1

15:30TetovëStacioni Tetovë

16:40FerizajStacioni Ferizaj

Era Tours
?€
2
Ndërrim në: Bici ComPritja: 1 orë, 20 minuta
3

18:00FerizajStacioni Ferizaj

12:00LinzStacioni Linz

Bici Com
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 30 minuta
Çmimi total: 50
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.