GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sukth, Shqipëri Himarë, Shqipëri

1

05:26SukthStacioni Sukth

06:38LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: Trans-ElPritja: 28 minuta
3

07:06LushnjeStacioni Lushnje

09:26HimarëStacioni Himarë

Trans-El
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë
1

05:26SukthStacioni Sukth

06:38LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans-ElPritja: 28 minuta
3

07:06LushnjeStacioni Lushnje

09:26HimarëStacioni Himarë

Trans-El
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë
1

05:26SukthStacioni Sukth

06:38LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Trans-ElPritja: 28 minuta
3

07:06LushnjeStacioni Lushnje

09:26HimarëStacioni Himarë

Trans-El
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë
1

05:26SukthStacioni Sukth

07:58VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Trans-ElPritja: 28 minuta
3

08:26VlorëStacioni Vlorë

09:26HimarëStacioni Himarë

Trans-El
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë
1

06:21SukthStacioni Sukth

06:30LushnjeStacioni Lushnje

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans-ElPritja: 36 minuta
3

07:06LushnjeStacioni Lushnje

09:26HimarëStacioni Himarë

Trans-El
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.