GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Strugë, Maqedonia e Veriut Manastir, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:00StrugëStacioni Strugë

13:21ManastirStacioni Manastir

Pa Percaktuar
100den

17:00StrugëStacioni Strugë

18:21ManastirStacioni Manastir

Pa Percaktuar
100den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:04StrugëStacioni Strugë

15:20OhërStacioni Ohër

Eurobus
?€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta
3

15:30OhërStacioni Ohër

16:34ManastirStacioni Manastir

Pa Percaktuar
?den
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.