GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Misleshevo, Maqedonia e Veriut Manastir, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00Strugë

10:04MisleshevoStacioni Misleshevo

11:21ManastirStacioni Manastir

Pa Percaktuar
?den

12:00Strugë

12:04MisleshevoStacioni Misleshevo

13:21ManastirStacioni Manastir

Pa Percaktuar
?den

17:00Strugë

17:04MisleshevoStacioni Misleshevo

18:21ManastirStacioni Manastir

Pa Percaktuar
?den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:54MisleshevoStacioni Misleshevo

10:07OhërStacioni Ohër

Hisari Gazmend
?den
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta
3

10:17OhërStacioni Ohër

11:21ManastirStacioni Manastir

Pa Percaktuar
?den
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 27 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.