GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Strugë, Maqedonia e Veriut Gjakovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:50StrugëStacioni Strugë

14:50TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: Meti ComercPritja: 1 orë, 10 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

19:30GjakovëStacioni Gjakovë

Meti Comerc
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 40 minuta
Çmimi total: 30

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.