GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sllatinë, Kosovë Lipjan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:14SllatinëStacioni Sllatinë

18:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
?€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 9 minuta
3

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:04LipjanStacioni Lipjan

Zhur Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~50 minuta
1

18:14SllatinëStacioni Sllatinë

18:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
?€
2
Ndërrim në: EdisonPritja: 9 minuta
3

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:05LipjanStacioni Lipjan

Edison
1€
Kohëzgjatja totale:~51 minuta
Çmimi total: 1
1

18:14SllatinëStacioni Sllatinë

18:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
?€
2
Ndërrim në: ErxhaniPritja: 9 minuta
3

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:06LipjanStacioni Lipjan

Erxhani
?€
Kohëzgjatja totale:~52 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.