GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sllatinë e Madhe, Kosovë Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:58Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 40 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Vellezrit Thaqi
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 22 minuta
Çmimi total: 15
1

15:53Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 45 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 27 minuta
Çmimi total: 15
1

16:13Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

16:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 25 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta
Çmimi total: 15
1

17:13Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 25 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 27 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.