GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Shtime, Kosovë Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:00Prizren

09:56ShtimeStacioni Shtime

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
?€

09:30Suharekë

10:02ShtimeStacioni Shtime

11:24ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:40ShtimeStacioni Shtime

07:55FerizajStacioni Ferizaj

Dili Comerc
?€
2
Ndërrim në: AlbusiPritja: 16 minuta
3

08:11FerizajStacioni Ferizaj

09:21ShkupStacioni Shkup

Albusi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
1

09:50ShtimeStacioni Shtime

10:05FerizajStacioni Ferizaj

Goni Com
?€
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 11 minuta
3

10:16FerizajStacioni Ferizaj

11:24ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 34 minuta
1

11:50ShtimeStacioni Shtime

12:05FerizajStacioni Ferizaj

Dili Comerc
?€
2
Ndërrim në: AlbusiPritja: 11 minuta
3

12:16FerizajStacioni Ferizaj

13:26ShkupStacioni Shkup

Albusi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
1

15:20ShtimeStacioni Shtime

15:35FerizajStacioni Ferizaj

Arbeni Tours
?€
2
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 12 minuta
3

15:46FerizajStacioni Ferizaj

16:56ShkupStacioni Shkup

Gazmend Turist
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
Çmimi total: 5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.