GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Gjilan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:30ShkodërStacioni Shkodër

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: Mimoza 93Pritja: 30 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:14GjilanStacioni Gjilan

Mimoza 93
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 44 minuta
Çmimi total: 15
1

10:30ShkodërStacioni Shkodër

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: Alia ComercPritja: 50 minuta
3

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

17:34GjilanStacioni Gjilan

Alia Comerc
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 4 minuta
Çmimi total: 15
1

10:30ShkodërStacioni Shkodër

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: PerparimiPritja: 1 orë, 10 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:54GjilanStacioni Gjilan

Perparimi
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.