GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Shkodër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:10GjilanStacioni Gjilan

20:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani Trans
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 36 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

01:30ShkodërStacioni Shkodër

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

19:30GjilanStacioni Gjilan

20:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 16 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

01:30ShkodërStacioni Shkodër

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.