GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Rezervo Online biletën e autobusit nga Savra, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:35Fier

07:06SavraStacioni Savra

08:54TiranëTerminali Lindor

Kompakt
?Lekë

06:20Vlorë

07:30SavraStacioni Savra

09:18TiranëTerminali Lindor

11:04Shkodër

Gea Shpk
?Lekë

07:00Fier

07:31SavraStacioni Savra

09:19TiranëTerminali Lindor

Kompakt
?Lekë

05:30Libohovë

07:39SavraStacioni Savra

09:27TiranëTerminali Lindor

Skendi-2014
?Lekë

06:00Selenice

07:50SavraStacioni Savra

09:38TiranëTerminali Lindor

Star - Trans - Or
?Lekë

07:25Fier

07:56SavraStacioni Savra

09:44TiranëTerminali Lindor

Kompakt
?Lekë

07:50Fier

08:21SavraStacioni Savra

10:09TiranëTerminali Lindor

Kompakt
?Lekë

08:15Fier

08:46SavraStacioni Savra

10:34TiranëTerminali Lindor

Kompakt
?Lekë

07:00Gjirokastër

08:56SavraStacioni Savra

10:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

Argjiro SH.P.K
?€

08:40Fier

09:11SavraStacioni Savra

10:59TiranëTerminali Lindor

Kompakt
?Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.