GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rrogozhinë, Shqipëri Memlisht, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:30Durrës

12:17RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

14:27MemlishtStacioni Memlisht

15:48Bilisht

Blf
?Lekë

12:45Durrës

13:32RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

15:42MemlishtStacioni Memlisht

17:33Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

13:00Durrës

13:47RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

15:57MemlishtStacioni Memlisht

17:18Bilisht

Blf
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:32RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

14:50LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 15 minuta
3

15:05LibrazhdStacioni Librazhd

15:57MemlishtStacioni Memlisht

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta
1

13:32RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

14:50LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 23 minuta
3

15:13LibrazhdStacioni Librazhd

16:05MemlishtStacioni Memlisht

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 33 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.