GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rahovec, Kosovë Split, Kroaci

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:55RahovecStacioni Rahovec

18:35PrizrenStacioni Prizren

El-Tours
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 1 orë, 25 minuta
3

20:00PrizrenStacioni Prizren

09:00SplitStacioni Split

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 5 minuta
Çmimi total: 50
1

18:15RahovecStacioni Rahovec

18:55PrizrenStacioni Prizren

El-Tours
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 1 orë, 5 minuta
3

20:00PrizrenStacioni Prizren

09:00SplitStacioni Split

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~14 orë, 45 minuta
Çmimi total: 50
1

18:15RahovecStacioni Rahovec

18:55PrizrenStacioni Prizren

Mendi Tours
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 1 orë, 5 minuta
3

20:00PrizrenStacioni Prizren

09:00SplitStacioni Split

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~14 orë, 45 minuta
Çmimi total: 50

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.