GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rahovec, Kosovë Rinas, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:40RahovecStacioni Rahovec

07:20PrizrenStacioni Prizren

Shehu 2000
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Gashi TravelPritja: 40 minuta
3

08:00PrizrenStacioni Prizren

10:00RinasStacioni Rinas

Gashi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.