GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rahovec, Kosovë Piranë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:35RahovecStacioni Rahovec

11:58PiranëStacioni Piranë

12:15Prizren

Emra
?€

11:45RahovecStacioni Rahovec

12:08PiranëStacioni Piranë

12:25Prizren

Syla Tours
?€

12:00RahovecStacioni Rahovec

12:23PiranëStacioni Piranë

12:40Prizren

El-Tours
?€

12:40RahovecStacioni Rahovec

13:03PiranëStacioni Piranë

13:20Prizren

Shehu 2000
?€

13:15RahovecStacioni Rahovec

13:38PiranëStacioni Piranë

13:55Prizren

Rudi
?€

13:35RahovecStacioni Rahovec

13:58PiranëStacioni Piranë

14:15Prizren

Fidani Turs
?€

14:00RahovecStacioni Rahovec

14:23PiranëStacioni Piranë

14:40Prizren

Lata
?€

14:40RahovecStacioni Rahovec

15:03PiranëStacioni Piranë

15:20Prizren

Emra
?€

14:50RahovecStacioni Rahovec

15:13PiranëStacioni Piranë

15:30Prizren

Lenti
?€

15:15RahovecStacioni Rahovec

15:38PiranëStacioni Piranë

15:55Prizren

El-Tours
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.