GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Piranë, Kosovë Rahovec, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:15Prizren

09:32PiranëStacioni Piranë

09:55RahovecStacioni Rahovec

Fidani Turs
?€

09:50Prizren

10:07PiranëStacioni Piranë

10:30RahovecStacioni Rahovec

El-Tours
?€

10:10Prizren

10:27PiranëStacioni Piranë

10:50RahovecStacioni Rahovec

Emra
?€

10:20Prizren

10:37PiranëStacioni Piranë

11:00RahovecStacioni Rahovec

Syla Tours
?€

10:45Prizren

11:02PiranëStacioni Piranë

11:25RahovecStacioni Rahovec

Rudi
?€

10:55Prizren

11:12PiranëStacioni Piranë

11:35RahovecStacioni Rahovec

El-Tours
?€

11:40Prizren

11:57PiranëStacioni Piranë

12:20RahovecStacioni Rahovec

Mendi Tours
?€

11:50Prizren

12:07PiranëStacioni Piranë

12:30RahovecStacioni Rahovec

Lenti
?€

12:15Prizren

12:32PiranëStacioni Piranë

12:55RahovecStacioni Rahovec

Fidani Turs
?€

12:40Prizren

12:57PiranëStacioni Piranë

13:20RahovecStacioni Rahovec

Lata
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.