GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Qinam, Shqipëri Qerret, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30Ersekë

13:42QinamStacioni Qinam

18:02QerretStacioni Qerret

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00Ersekë

14:12QinamStacioni Qinam

18:32QerretStacioni Qerret

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:42QinamStacioni Qinam

16:26TiranëStacioni Tiranë

Eno Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 34 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

17:51QerretStacioni Qerret

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 9 minuta
1

12:42QinamStacioni Qinam

16:26TiranëStacioni Tiranë

Eno Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 34 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

17:51QerretStacioni Qerret

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 9 minuta
1

12:42QinamStacioni Qinam

16:26TiranëStacioni Tiranë

Eno Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 34 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

17:48QerretStacioni Qerret

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 6 minuta
1

13:12QinamStacioni Qinam

13:53KorçëStacioni Korçë

Riki Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Auto Duka TransPritja: 30 minuta
3

14:23KorçëStacioni Korçë

18:02QerretStacioni Qerret

Auto Duka Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 50 minuta
1

13:42QinamStacioni Qinam

18:18DurrësStacioni Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 17 minuta
3

18:35DurrësStacioni Durrës

18:51QerretStacioni Qerret

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 9 minuta
1

13:42QinamStacioni Qinam

18:18DurrësStacioni Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Aldo ToursPritja: 42 minuta
3

19:00DurrësStacioni Durrës

19:16QerretStacioni Qerret

Aldo Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 34 minuta
1

13:42QinamStacioni Qinam

18:18DurrësStacioni Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 47 minuta
3

19:05DurrësStacioni Durrës

19:21QerretStacioni Qerret

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 39 minuta
1

13:42QinamStacioni Qinam

18:18DurrësStacioni Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 47 minuta
3

19:05DurrësStacioni Durrës

19:21QerretStacioni Qerret

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 39 minuta
1

13:42QinamStacioni Qinam

14:23KorçëStacioni Korçë

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 30 minuta
3

14:53KorçëStacioni Korçë

18:32QerretStacioni Qerret

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 50 minuta
1

13:42QinamStacioni Qinam

16:13LibrazhdStacioni Librazhd

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 30 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

18:32QerretStacioni Qerret

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 50 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.