GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Qerret, Shqipëri Vlorë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00Tiranë

10:51QerretStacioni Qerret

12:58VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
?€

10:30Tiranë

11:21QerretStacioni Qerret

13:28VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
?€

13:00Tiranë

13:51QerretStacioni Qerret

15:58VlorëStacioni Vlorë

16:58Himarë

Riviera Tours
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:01QerretStacioni Qerret

11:48LushnjeStacioni Lushnje

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

12:08LushnjeStacioni Lushnje

13:28VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta
1

11:02QerretStacioni Qerret

11:49LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

12:08LushnjeStacioni Lushnje

13:28VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 26 minuta
1

11:16QerretStacioni Qerret

12:03LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 17 minuta
3

12:20LushnjeStacioni Lushnje

13:40VlorëStacioni Vlorë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 24 minuta
1

11:21QerretStacioni Qerret

12:08LushnjeStacioni Lushnje

Tisa Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 12 minuta
3

12:20LushnjeStacioni Lushnje

13:40VlorëStacioni Vlorë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta
1

11:21QerretStacioni Qerret

12:08LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 12 minuta
3

12:20LushnjeStacioni Lushnje

13:40VlorëStacioni Vlorë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta
1

11:21QerretStacioni Qerret

12:08LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 12 minuta
3

12:20LushnjeStacioni Lushnje

13:40VlorëStacioni Vlorë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta
1

11:21QerretStacioni Qerret

12:08LushnjeStacioni Lushnje

Trans-Sopoti
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 12 minuta
3

12:20LushnjeStacioni Lushnje

13:40VlorëStacioni Vlorë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta
1

11:36QerretStacioni Qerret

12:23LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 13 minuta
3

12:36LushnjeStacioni Lushnje

13:56VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
1

11:48QerretStacioni Qerret

12:25LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 11 minuta
3

12:36LushnjeStacioni Lushnje

13:56VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 8 minuta
1

11:51QerretStacioni Qerret

12:38LushnjeStacioni Lushnje

Tisa Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇipiniPritja: 22 minuta
3

13:00LushnjeStacioni Lushnje

14:20VlorëStacioni Vlorë

Çipini
350Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 350 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.