GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vlorë, Shqipëri Qerret, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00VlorëStacioni Vlorë

15:07QerretStacioni Qerret

15:58Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€

13:30VlorëStacioni Vlorë

15:37QerretStacioni Qerret

16:28Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€

13:30VlorëStacioni Vlorë

15:37QerretStacioni Qerret

18:14Shkodër

Dinamic-Express
?Lekë

14:00VlorëStacioni Vlorë

16:07QerretStacioni Qerret

16:58Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€

14:30VlorëStacioni Vlorë

16:37QerretStacioni Qerret

17:28Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€

15:00VlorëStacioni Vlorë

17:07QerretStacioni Qerret

17:58Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€

15:30VlorëStacioni Vlorë

17:37QerretStacioni Qerret

18:28Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€

16:00VlorëStacioni Vlorë

18:07QerretStacioni Qerret

18:58Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00VlorëStacioni Vlorë

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Piko Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

14:30LushnjeStacioni Lushnje

15:17QerretStacioni Qerret

Piko Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
1

13:00VlorëStacioni Vlorë

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: LedjanPritja: 11 minuta
3

14:31LushnjeStacioni Lushnje

15:18QerretStacioni Qerret

Ledjan
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
1

13:00VlorëStacioni Vlorë

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

14:40LushnjeStacioni Lushnje

15:17QerretStacioni Qerret

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
1

13:00VlorëStacioni Vlorë

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 21 minuta
3

14:41LushnjeStacioni Lushnje

15:28QerretStacioni Qerret

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
1

13:00VlorëStacioni Vlorë

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Transudhetare
150Lekë
2
Ndërrim në: Piko Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

14:30LushnjeStacioni Lushnje

15:17QerretStacioni Qerret

Piko Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

13:00VlorëStacioni Vlorë

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Transudhetare
150Lekë
2
Ndërrim në: LedjanPritja: 11 minuta
3

14:31LushnjeStacioni Lushnje

15:18QerretStacioni Qerret

Ledjan
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

13:00VlorëStacioni Vlorë

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Transudhetare
150Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

14:40LushnjeStacioni Lushnje

15:17QerretStacioni Qerret

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

13:00VlorëStacioni Vlorë

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Transudhetare
150Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 21 minuta
3

14:41LushnjeStacioni Lushnje

15:28QerretStacioni Qerret

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

13:20VlorëStacioni Vlorë

14:40LushnjeStacioni Lushnje

Haka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Piko Sh.P.KPritja: 9 minuta
3

14:49LushnjeStacioni Lushnje

15:36QerretStacioni Qerret

Piko Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 16 minuta
1

13:20VlorëStacioni Vlorë

14:40LushnjeStacioni Lushnje

Haka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

14:50LushnjeStacioni Lushnje

15:37QerretStacioni Qerret

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.