GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Zhegër, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:10PrizrenStacioni Prizren

15:09GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
5€
2
Ndërrim në: Zhegra TransPritja: 11 minuta
3

15:20GjilanStacioni Gjilan

15:38ZhegërStacioni Zhegër

Zhegra Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.