GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:40PrizrenStacioni Prizren

11:17PejëStacioni Pejë

Monika
5€

10:40PrizrenStacioni Prizren

12:17PejëStacioni Pejë

Xeni Tours
5€

11:00PrizrenStacioni Prizren

12:37PejëStacioni Pejë

Gramozi
5€

13:40PrizrenStacioni Prizren

15:17PejëStacioni Pejë

Monika
5€

14:45PrizrenStacioni Prizren

16:22PejëStacioni Pejë

Halimaj
5€

17:45PrizrenStacioni Prizren

19:22PejëStacioni Pejë

Monika
5€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00PrizrenStacioni Prizren

08:55GjakovëStacioni Gjakovë

Destani Trans
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 20 minuta
3

09:15GjakovëStacioni Gjakovë

10:02PejëStacioni Pejë

Monika
3€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 3
1

08:30PrizrenStacioni Prizren

09:25GjakovëStacioni Gjakovë

Ylli
3€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 20 minuta
3

09:45GjakovëStacioni Gjakovë

10:32PejëStacioni Pejë

Gramozi
3€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 6
1

09:00PrizrenStacioni Prizren

09:55GjakovëStacioni Gjakovë

Zhur Reisen
3€
2
Ndërrim në: AlbiPritja: 20 minuta
3

10:15GjakovëStacioni Gjakovë

11:02PejëStacioni Pejë

Albi
3€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 6
1

09:25PrizrenStacioni Prizren

10:20GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2.5€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

10:30GjakovëStacioni Gjakovë

11:17PejëStacioni Pejë

Monika
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 52 minuta
Çmimi total: 5.5
1

09:25PrizrenStacioni Prizren

10:20GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2.5€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 10 minuta
3

10:30GjakovëStacioni Gjakovë

11:17PejëStacioni Pejë

Edi Tours
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 52 minuta
Çmimi total: 5.5
1

10:00PrizrenStacioni Prizren

10:55GjakovëStacioni Gjakovë

Kasumi
2.5€
2
Ndërrim në: Juniku ReisenPritja: 20 minuta
3

11:15GjakovëStacioni Gjakovë

12:02PejëStacioni Pejë

Juniku Reisen
3€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 5.5
1

10:20PrizrenStacioni Prizren

11:15GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2.5€
2
Ndërrim në: KastratiPritja: 15 minuta
3

11:30GjakovëStacioni Gjakovë

12:17PejëStacioni Pejë

Kastrati
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta
Çmimi total: 5.5
1

10:20PrizrenStacioni Prizren

11:15GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2.5€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 15 minuta
3

11:30GjakovëStacioni Gjakovë

12:17PejëStacioni Pejë

Xeni Tours
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta
Çmimi total: 5.5
1

10:40PrizrenStacioni Prizren

11:35GjakovëStacioni Gjakovë

Xeni Tours
2.5€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 10 minuta
3

11:45GjakovëStacioni Gjakovë

12:32PejëStacioni Pejë

Xeni Tours
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 52 minuta
Çmimi total: 5.5
1

10:40PrizrenStacioni Prizren

11:35GjakovëStacioni Gjakovë

Xeni Tours
2.5€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 15 minuta
3

11:50GjakovëStacioni Gjakovë

12:37PejëStacioni Pejë

Gramozi
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta
Çmimi total: 5.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.