GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Mavrovë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00PrizrenStacioni Prizren

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
9€
2
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 32 minuta
3

11:50ShkupStacioni Shkup

13:26MavrovëStacioni Mavrovë

Gazmend Turist
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 26 minuta
Çmimi total: 9

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.