GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prizren, Kosovë Dushk, Shqipëri

12:30PrizrenStacioni Prizren

15:10TiranëTerminali Lindor

Arditi Tours
15€
Ndërrim në: KompaktPritja: 20 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

16:56DushkStacioni Dushk

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 26 minuta

12:30PrizrenStacioni Prizren

15:10TiranëTerminali Lindor

Arditi Tours
15€
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 20 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

16:56DushkStacioni Dushk

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 26 minuta

12:30PrizrenStacioni Prizren

15:10TiranëTerminali Lindor

Arditi Tours
15€
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 20 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

16:56DushkStacioni Dushk

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 26 minuta

12:30PrizrenStacioni Prizren

15:10TiranëTerminali Lindor

Arditi Tours
15€
Ndërrim në: MangalemiPritja: 20 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

16:45DushkStacioni Dushk

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta

12:30PrizrenStacioni Prizren

15:10TiranëTerminali Lindor

Arditi Tours
15€
Ndërrim në: KompaktPritja: 50 minuta

16:00TiranëTerminali Lindor

17:26DushkStacioni Dushk

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta

12:30PrizrenStacioni Prizren

15:10TiranëTerminali Lindor

Arditi Tours
15€
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 50 minuta

16:00TiranëTerminali Lindor

17:26DushkStacioni Dushk

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta

12:30PrizrenStacioni Prizren

15:10TiranëTerminali Lindor

Arditi Tours
15€
Ndërrim në: MangalemiPritja: 50 minuta

16:00TiranëTerminali Lindor

17:15DushkStacioni Dushk

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 45 minuta

12:30PrizrenStacioni Prizren

16:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Ndërrim në: FastbasPritja: 15 minuta

16:45DurrësStacioni Durrës

17:36DushkStacioni Dushk

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 6 minuta

12:30PrizrenStacioni Prizren

16:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 20 minuta

16:50DurrësStacioni Durrës

17:41DushkStacioni Dushk

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 11 minuta

12:30PrizrenStacioni Prizren

16:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Ndërrim në: MangalemiPritja: 29 minuta

16:59DurrësStacioni Durrës

17:45DushkStacioni Dushk

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.