GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Kaçanik, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:33KaçanikStacioni Kaçanik

N.T.Sh Beka
1.5€

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

16:18KaçanikStacioni Kaçanik

N.T.Sh Beka
1.5€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:45PrishtinëStacioni Prishtinë

07:45FerizajStacioni Ferizaj

Bleri Travel
1.5€
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 15 minuta
3

08:00FerizajStacioni Ferizaj

08:27KaçanikStacioni Kaçanik

Era Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Çmimi total: 1.5
1

06:45PrishtinëStacioni Prishtinë

07:45FerizajStacioni Ferizaj

Bleri Travel
1.5€
2
Ndërrim në: N.T.Sh BekaPritja: 15 minuta
3

08:00FerizajStacioni Ferizaj

08:34KaçanikStacioni Kaçanik

N.T.Sh Beka
0.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
Çmimi total: 1.5
1

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:50FerizajStacioni Ferizaj

N.T.Sh Beka
1.5€
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 10 minuta
3

09:00FerizajStacioni Ferizaj

09:27KaçanikStacioni Kaçanik

Era Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 27 minuta
Çmimi total: 1.5
1

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:50FerizajStacioni Ferizaj

N.T.Sh Beka
1.5€
2
Ndërrim në: N.T.Sh BekaPritja: 10 minuta
3

09:00FerizajStacioni Ferizaj

09:34KaçanikStacioni Kaçanik

N.T.Sh Beka
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 34 minuta
Çmimi total: 2
1

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:50FerizajStacioni Ferizaj

N.T.Sh Beka
1.5€
2
Ndërrim në: N.T.Sh BekaPritja: 12 minuta
3

09:02FerizajStacioni Ferizaj

09:33KaçanikStacioni Kaçanik

N.T.Sh Beka
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 1.5
1

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:50FerizajStacioni Ferizaj

Dritoni-Reisen
1.5€
2
Ndërrim në: Raifi ToursPritja: 10 minuta
3

10:00FerizajStacioni Ferizaj

10:34KaçanikStacioni Kaçanik

Raifi Tours
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 34 minuta
Çmimi total: 2
1

09:45PrishtinëStacioni Prishtinë

10:45FerizajStacioni Ferizaj

Bleri Travel
1.5€
2
Ndërrim në: Elita ToursPritja: 15 minuta
3

11:00FerizajStacioni Ferizaj

11:34KaçanikStacioni Kaçanik

Elita Tours
0.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
Çmimi total: 1.5
1

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:50FerizajStacioni Ferizaj

Ballkani
1.5€
2
Ndërrim në: Elita ToursPritja: 10 minuta
3

11:00FerizajStacioni Ferizaj

11:34KaçanikStacioni Kaçanik

Elita Tours
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 34 minuta
Çmimi total: 2
1

10:15PrishtinëStacioni Prishtinë

11:05FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
1€
2
Ndërrim në: Elita ToursPritja: 15 minuta
3

11:20FerizajStacioni Ferizaj

11:54KaçanikStacioni Kaçanik

Elita Tours
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
Çmimi total: 1.5
1

10:15PrishtinëStacioni Prishtinë

11:05FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
1€
2
Ndërrim në: Elita ToursPritja: 15 minuta
3

11:20FerizajStacioni Ferizaj

11:48KaçanikStacioni Kaçanik

Elita Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.