GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pozharan, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:44PozharanStacioni Pozharan

15:09FerizajStacioni Ferizaj

Arbeni Tours
1.2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 51 minuta
3

16:00FerizajStacioni Ferizaj

21:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 16 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.