GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Poshnje, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:50Berat

14:10PoshnjeStacioni Poshnje

16:05TiranëStacioni Tiranë

Tibe Sh.P.K
?Lekë

14:30Berat

14:50PoshnjeStacioni Poshnje

16:45TiranëStacioni Tiranë

Tibe Sh.P.K
?Lekë

15:05Berat

15:25PoshnjeStacioni Poshnje

17:20TiranëStacioni Tiranë

Tibe Sh.P.K
?Lekë

15:40Berat

16:00PoshnjeStacioni Poshnje

17:55TiranëStacioni Tiranë

Tibe Sh.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:56PoshnjeStacioni Poshnje

15:40DurrësStacioni Durrës

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: Piko Sh.P.KPritja: 12 minuta
3

15:52DurrësStacioni Durrës

16:27TiranëStacioni Tiranë

Piko Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 31 minuta
1

13:56PoshnjeStacioni Poshnje

15:40DurrësStacioni Durrës

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 13 minuta
3

15:53DurrësStacioni Durrës

16:28TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
1

13:56PoshnjeStacioni Poshnje

15:40DurrësStacioni Durrës

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: Dinamic-ExpressPritja: 13 minuta
3

15:53DurrësStacioni Durrës

16:28TiranëStacioni Tiranë

Dinamic-Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
1

13:56PoshnjeStacioni Poshnje

15:40DurrësStacioni Durrës

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 20 minuta
3

16:00DurrësStacioni Durrës

16:35TiranëStacioni Tiranë

Linda 80
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 39 minuta
1

13:56PoshnjeStacioni Poshnje

15:40DurrësStacioni Durrës

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 23 minuta
3

16:03DurrësStacioni Durrës

16:38TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 42 minuta
1

13:56PoshnjeStacioni Poshnje

14:31LushnjeStacioni Lushnje

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 9 minuta
3

14:40LushnjeStacioni Lushnje

16:05TiranëStacioni Tiranë

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
1

13:56PoshnjeStacioni Poshnje

14:31LushnjeStacioni Lushnje

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

14:41LushnjeStacioni Lushnje

16:19TiranëStacioni Tiranë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 23 minuta
1

13:56PoshnjeStacioni Poshnje

14:31LushnjeStacioni Lushnje

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

14:48LushnjeStacioni Lushnje

16:26TiranëStacioni Tiranë

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
1

13:56PoshnjeStacioni Poshnje

14:31LushnjeStacioni Lushnje

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: Piko Sh.P.KPritja: 18 minuta
3

14:49LushnjeStacioni Lushnje

16:27TiranëStacioni Tiranë

Piko Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 31 minuta
1

13:56PoshnjeStacioni Poshnje

14:31LushnjeStacioni Lushnje

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

14:50LushnjeStacioni Lushnje

16:28TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.