GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pogradec, Shqipëri Gosë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30Ersekë

15:14PogradecStacioni Pogradec

17:40GosëStacioni Gosë

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00Ersekë

15:44PogradecStacioni Pogradec

18:10GosëStacioni Gosë

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00PogradecStacioni Pogradec

15:59LibrazhdStacioni Librazhd

Kei Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Auto Duka TransPritja: 14 minuta
3

16:13LibrazhdStacioni Librazhd

17:40GosëStacioni Gosë

Auto Duka Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
1

15:21PogradecStacioni Pogradec

16:20LibrazhdStacioni Librazhd

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 23 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

18:10GosëStacioni Gosë

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 49 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.