GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gosë, Shqipëri Pogradec, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Durrës

06:38GosëStacioni Gosë

09:04PogradecStacioni Pogradec

10:18Bilisht

Armed
?Lekë

06:00Durrës

06:38GosëStacioni Gosë

09:04PogradecStacioni Pogradec

10:48Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

11:30Durrës

12:08GosëStacioni Gosë

14:34PogradecStacioni Pogradec

15:48Bilisht

Blf
?Lekë

12:45Durrës

13:23GosëStacioni Gosë

15:49PogradecStacioni Pogradec

17:33Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

13:00Durrës

13:38GosëStacioni Gosë

16:04PogradecStacioni Pogradec

17:18Bilisht

Blf
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

04:43GosëStacioni Gosë

05:08LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta
3

05:26LushnjeStacioni Lushnje

07:55PogradecStacioni Pogradec

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 12 minuta
1

06:38GosëStacioni Gosë

08:05LibrazhdStacioni Librazhd

Armed
?Lekë
2
Ndërrim në: EigaPritja: 15 minuta
3

08:20LibrazhdStacioni Librazhd

09:35PogradecStacioni Pogradec

Eiga
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 57 minuta
1

06:38GosëStacioni Gosë

08:05LibrazhdStacioni Librazhd

Armed
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 23 minuta
3

08:28LibrazhdStacioni Librazhd

09:27PogradecStacioni Pogradec

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 49 minuta
1

06:38GosëStacioni Gosë

08:05LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: EigaPritja: 15 minuta
3

08:20LibrazhdStacioni Librazhd

09:35PogradecStacioni Pogradec

Eiga
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 57 minuta
1

06:38GosëStacioni Gosë

08:05LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 23 minuta
3

08:28LibrazhdStacioni Librazhd

09:27PogradecStacioni Pogradec

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 49 minuta
1

07:23GosëStacioni Gosë

07:48LushnjeStacioni Lushnje

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 23 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

10:40PogradecStacioni Pogradec

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 17 minuta
1

07:28GosëStacioni Gosë

07:53LushnjeStacioni Lushnje

Baturba Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 18 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

10:40PogradecStacioni Pogradec

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 12 minuta
1

07:29GosëStacioni Gosë

07:54LushnjeStacioni Lushnje

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 17 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

10:40PogradecStacioni Pogradec

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 11 minuta
1

07:33GosëStacioni Gosë

07:58LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 13 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

10:40PogradecStacioni Pogradec

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 7 minuta
1

07:35GosëStacioni Gosë

07:55LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 16 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

10:40PogradecStacioni Pogradec

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.