GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pogradec, Shqipëri Çorovodë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:21PogradecStacioni Pogradec

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 58 minuta
3

12:48LushnjeStacioni Lushnje

15:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 51 minuta
1

09:51PogradecStacioni Pogradec

12:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 28 minuta
3

12:48LushnjeStacioni Lushnje

15:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 21 minuta
1

12:51PogradecStacioni Pogradec

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 48 minuta
3

16:08LushnjeStacioni Lushnje

18:32ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 41 minuta
1

12:51PogradecStacioni Pogradec

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 48 minuta
3

16:08LushnjeStacioni Lushnje

18:32ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 41 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.