GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Podujevë, Kosovë Siboc i Epërm, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:30PodujevëStacioni Podujevë

10:41Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

11:17Prishtinë

Zhitia Turist
?€

10:40PodujevëStacioni Podujevë

10:51Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

11:27Prishtinë

Profiti
?€

10:40PodujevëStacioni Podujevë

10:51Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

11:27Prishtinë

Dita
?€

10:55PodujevëStacioni Podujevë

11:06Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

11:42Prishtinë

Dita
?€

11:00PodujevëStacioni Podujevë

11:11Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

11:47Prishtinë

Edona
?€

11:10PodujevëStacioni Podujevë

11:21Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

11:57Prishtinë

Ardhmeria
?€

11:20PodujevëStacioni Podujevë

11:31Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

12:07Prishtinë

Toni Turs
?€

11:30PodujevëStacioni Podujevë

11:41Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

12:17Prishtinë

Dita
?€

11:40PodujevëStacioni Podujevë

11:51Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

12:27Prishtinë

Beni Ii
?€

11:50PodujevëStacioni Podujevë

12:01Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

12:37Prishtinë

Leci Reisen
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.