GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Podujevë, Kosovë Malishevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00PodujevëStacioni Podujevë

19:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€
2
Ndërrim në: Shehu 2000Pritja: 13 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:54MalishevëStacioni Malishevë

Shehu 2000
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.