GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Podujevë, Kosovë Graz, Austri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

23:00PodujevëStacioni Podujevë

14:00GrazStacioni Graz

Baci Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

21:00PodujevëStacioni Podujevë

21:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Besi Tours
?€
2
Ndërrim në: Baci ToursPritja: 43 minuta
3

22:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:30GrazStacioni Graz

Baci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 30 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.