GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Podujevë, Kosovë Gjilan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00PodujevëStacioni Podujevë

06:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Llapi T Reis
?€
2
Ndërrim në: Hani TransPritja: 13 minuta
3

07:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:14GjilanStacioni Gjilan

Hani Trans
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2.5
1

06:00PodujevëStacioni Podujevë

06:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Flutra Reisen
?€
2
Ndërrim në: Hani TransPritja: 13 minuta
3

07:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:14GjilanStacioni Gjilan

Hani Trans
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2.5
1

06:40PodujevëStacioni Podujevë

07:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Sadiku Kom
?€
2
Ndërrim në: AmiriPritja: 13 minuta
3

07:40PrishtinëStacioni Prishtinë

08:54GjilanStacioni Gjilan

Amiri
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2.5
1

07:00PodujevëStacioni Podujevë

07:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhitia Turist
?€
2
Ndërrim në: Buna ToursPritja: 13 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:14GjilanStacioni Gjilan

Buna Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2.5
1

07:20PodujevëStacioni Podujevë

08:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Beni Ii
?€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 13 minuta
3

08:20PrishtinëStacioni Prishtinë

09:34GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2.5
1

07:40PodujevëStacioni Podujevë

08:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhitia Turist
?€
2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 13 minuta
3

08:40PrishtinëStacioni Prishtinë

09:54GjilanStacioni Gjilan

Victoria Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2.5
1

08:00PodujevëStacioni Podujevë

08:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Mentori
?€
2
Ndërrim në: DalinaPritja: 13 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:14GjilanStacioni Gjilan

Dalina
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2.5
1

08:00PodujevëStacioni Podujevë

08:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Leci Reisen
?€
2
Ndërrim në: DalinaPritja: 13 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:14GjilanStacioni Gjilan

Dalina
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2.5
1

08:20PodujevëStacioni Podujevë

09:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Leci Reisen
?€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 13 minuta
3

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:34GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2.5
1

08:20PodujevëStacioni Podujevë

09:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Metehia Turist
?€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 13 minuta
3

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:34GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.