GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Podujevë, Kosovë Dragash, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:40PodujevëStacioni Podujevë

17:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhitia Turist
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Adio ToursPritja: 33 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:00DragashStacioni Dragash

Adio Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
Çmimi total: 5
1

16:50PodujevëStacioni Podujevë

17:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Leci
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Adio ToursPritja: 23 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:00DragashStacioni Dragash

Adio Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 10 minuta
Çmimi total: 5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.