GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Podujevë, Kosovë Dibër, Maqedonia e Veriut

1

07:20PodujevëStacioni Podujevë

08:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Beni Ii
?€
2
Ndërrim në: Hisar TurizamPritja: 53 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:00DibërStacioni Dibër

Hisar Turizam
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 40 minuta
1

07:30PodujevëStacioni Podujevë

08:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Leci
?€
2
Ndërrim në: Hisar TurizamPritja: 43 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:00DibërStacioni Dibër

Hisar Turizam
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 30 minuta
1

07:40PodujevëStacioni Podujevë

08:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhitia Turist
?€
2
Ndërrim në: Hisar TurizamPritja: 33 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:00DibërStacioni Dibër

Hisar Turizam
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta
1

07:50PodujevëStacioni Podujevë

08:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Ardhmeria
?€
2
Ndërrim në: Hisar TurizamPritja: 23 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:00DibërStacioni Dibër

Hisar Turizam
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 10 minuta
1

10:20PodujevëStacioni Podujevë

11:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€
2
Ndërrim në: Hisar TurizamPritja: 53 minuta
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00DibërStacioni Dibër

Hisar Turizam
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 40 minuta
1

10:30PodujevëStacioni Podujevë

11:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhitia Turist
?€
2
Ndërrim në: Hisar TurizamPritja: 43 minuta
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00DibërStacioni Dibër

Hisar Turizam
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 30 minuta
1

10:40PodujevëStacioni Podujevë

11:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Profiti
?€
2
Ndërrim në: Hisar TurizamPritja: 33 minuta
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00DibërStacioni Dibër

Hisar Turizam
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta
1

10:40PodujevëStacioni Podujevë

11:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Dita
?€
2
Ndërrim në: Hisar TurizamPritja: 33 minuta
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00DibërStacioni Dibër

Hisar Turizam
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta
1

10:55PodujevëStacioni Podujevë

11:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Dita
?€
2
Ndërrim në: Hisar TurizamPritja: 18 minuta
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00DibërStacioni Dibër

Hisar Turizam
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 5 minuta
1

13:20PodujevëStacioni Podujevë

14:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Metehia Turist
?€
2
Ndërrim në: Hisar TurizamPritja: 53 minuta
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:00DibërStacioni Dibër

Hisar Turizam
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 40 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.