GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Podujevë, Kosovë Bresalc, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:20PodujevëStacioni Podujevë

16:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Beni Reis
?€
2
Ndërrim në: Alia ComercPritja: 13 minuta
3

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

17:18BresalcStacioni Bresalc

Alia Comerc
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 2.5
1

15:40PodujevëStacioni Podujevë

16:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhitia Turist
?€
2
Ndërrim në: PerparimiPritja: 13 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:38BresalcStacioni Bresalc

Perparimi
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 2
1

16:00PodujevëStacioni Podujevë

16:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Llapi T Reis
?€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 13 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:58BresalcStacioni Bresalc

Merkatori
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 2.5
1

16:00PodujevëStacioni Podujevë

16:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Flutra Reisen
?€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 13 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:58BresalcStacioni Bresalc

Merkatori
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 2.5
1

16:20PodujevëStacioni Podujevë

17:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Burgia Com
?€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 13 minuta
3

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

18:18BresalcStacioni Bresalc

Egnatia
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 2.5
1

16:40PodujevëStacioni Podujevë

17:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhitia Turist
?€
2
Ndërrim në: Musa TravelPritja: 13 minuta
3

17:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:38BresalcStacioni Bresalc

Musa Travel
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 2.5
1

17:00PodujevëStacioni Podujevë

17:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Ardhmeria
?€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 13 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:58BresalcStacioni Bresalc

Alp Comerc
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
1

17:20PodujevëStacioni Podujevë

18:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€
2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 13 minuta
3

18:20PrishtinëStacioni Prishtinë

19:18BresalcStacioni Bresalc

Victoria Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 2.5
1

17:30PodujevëStacioni Podujevë

18:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Bleri Travel
1€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 15 minuta
3

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:38BresalcStacioni Bresalc

Egnatia
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 8 minuta
Çmimi total: 1
1

17:40PodujevëStacioni Podujevë

18:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Mentori
?€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 13 minuta
3

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:38BresalcStacioni Bresalc

Egnatia
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.