GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Podujevë, Kosovë Arllat, Kosovë

1

07:10PodujevëStacioni Podujevë

07:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Burgia Com
?€
2
Ndërrim në: TopalliPritja: 18 minuta
3

08:15PrishtinëStacioni Prishtinë

08:54ArllatStacioni Arllat

Topalli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
1

07:40PodujevëStacioni Podujevë

08:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhitia Turist
?€
2
Ndërrim në: LindiPritja: 18 minuta
3

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

09:21ArllatStacioni Arllat

Lindi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
1

08:10PodujevëStacioni Podujevë

08:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€
2
Ndërrim në: Mendi ToursPritja: 18 minuta
3

09:15PrishtinëStacioni Prishtinë

09:54ArllatStacioni Arllat

Mendi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
1

08:30PodujevëStacioni Podujevë

09:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Besi Tours
?€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 13 minuta
3

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:06ArllatStacioni Arllat

Didi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
1

09:00PodujevëStacioni Podujevë

09:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Dita
?€
2
Ndërrim në: Lumi ReisenPritja: 13 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:36ArllatStacioni Arllat

Lumi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
1

09:00PodujevëStacioni Podujevë

09:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Flutra Reisen
?€
2
Ndërrim në: Lumi ReisenPritja: 13 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:36ArllatStacioni Arllat

Lumi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
1

09:15PodujevëStacioni Podujevë

10:02PrishtinëStacioni Prishtinë

Beni Reis
?€
2
Ndërrim në: Mendi ToursPritja: 18 minuta
3

10:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:59ArllatStacioni Arllat

Mendi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
1

10:00PodujevëStacioni Podujevë

10:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Sadiku Kom
?€
2
Ndërrim në: Shehu 2000Pritja: 13 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:39ArllatStacioni Arllat

Shehu 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

10:30PodujevëStacioni Podujevë

11:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhitia Turist
?€
2
Ndërrim në: Pajtimi TravelPritja: 13 minuta
3

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

12:06ArllatStacioni Arllat

Pajtimi Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
1

10:50PodujevëStacioni Podujevë

11:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Bleri Travel
1€
2
Ndërrim në: Shehu 2000Pritja: 15 minuta
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:39ArllatStacioni Arllat

Shehu 2000
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.