GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Podgoricë, Mali i Zi Gjakovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00PodgoricëStacioni Podgoricë

15:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: YlliPritja: 15 minuta
3

15:30PrizrenStacioni Prizren

16:25GjakovëStacioni Gjakovë

Ylli
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 25 minuta
Çmimi total: 15
1

09:00PodgoricëStacioni Podgoricë

15:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 45 minuta
3

16:00PrizrenStacioni Prizren

16:55GjakovëStacioni Gjakovë

Zhur Reisen
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00PodgoricëStacioni Podgoricë

13:30TiranëStacioni Tiranë

Old Town Travel
25€
2
Ndërrim në: NakajPritja: 30 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
Çmimi total: 40
1

10:00PodgoricëStacioni Podgoricë

13:30TiranëStacioni Tiranë

Old Town Travel
25€
2
Ndërrim në: NakajPritja: 30 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
?€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
Çmimi total: 25

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.