GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Podgoricë, Mali i Zi Bajram Curri, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00PodgoricëStacioni Podgoricë

13:30TiranëStacioni Tiranë

Old Town Travel
25€
2
Ndërrim në: Rilindi ShpkPritja: 30 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

18:16Bajram CurriStacioni Bajram Curri

Rilindi Shpk
1000Lekë
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 16 minuta
1

10:00PodgoricëStacioni Podgoricë

13:30TiranëStacioni Tiranë

Old Town Travel
25€
2
Ndërrim në: AbadoniPritja: 1 orë
3

14:30TiranëStacioni Tiranë

18:46Bajram CurriStacioni Bajram Curri

Abadoni
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 46 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.