GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Piranë, Kosovë Lipjan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:58PiranëStacioni Piranë

17:15PrizrenStacioni Prizren

Mendi Tours
?€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 15 minuta
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

18:45LipjanStacioni Lipjan

Nt Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 46 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.