GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Përlep, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:56PërlepStacioni Përlep

12:07PrizrenStacioni Prizren

Monika
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 23 minuta
3

12:30PrizrenStacioni Prizren

15:10TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 14 minuta
Çmimi total: 15
1

12:36PërlepStacioni Përlep

13:02PejëStacioni Pejë

Erblini
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 58 minuta
3

14:00PejëStacioni Pejë

18:19TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 43 minuta
Çmimi total: 15
1

12:51PërlepStacioni Përlep

13:17PejëStacioni Pejë

Erblini
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 43 minuta
3

14:00PejëStacioni Pejë

18:19TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 28 minuta
Çmimi total: 15
1

13:06PërlepStacioni Përlep

13:32PejëStacioni Pejë

Gramozi
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 28 minuta
3

14:00PejëStacioni Pejë

18:19TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 13 minuta
Çmimi total: 15
1

13:41PërlepStacioni Përlep

14:52PrizrenStacioni Prizren

Xeni Tours
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 38 minuta
3

15:30PrizrenStacioni Prizren

18:30TiranëStacioni Tiranë

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 49 minuta
Çmimi total: 15
1

13:41PërlepStacioni Përlep

14:02GjakovëStacioni Gjakovë

Xeni Tours
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 58 minuta
3

15:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:30TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 49 minuta
Çmimi total: 15
1

13:41PërlepStacioni Përlep

14:02GjakovëStacioni Gjakovë

Xeni Tours
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 58 minuta
3

15:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:30TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 49 minuta
Çmimi total: 15
1

13:56PërlepStacioni Përlep

14:17GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 43 minuta
3

15:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:30TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 34 minuta
Çmimi total: 15
1

14:11PërlepStacioni Përlep

14:32GjakovëStacioni Gjakovë

Erblini
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 28 minuta
3

15:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:30TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta
Çmimi total: 15
1

17:41PërlepStacioni Përlep

18:52PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 38 minuta
3

19:30PrizrenStacioni Prizren

22:00TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.