GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Rezervo Online biletën e autobusit nga Pejë, Kosovë Zajm, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:40PejëStacioni Pejë

06:10ZajmStacioni Zajm

07:00Prishtinë

Pranvera Tours
?€

05:40PejëStacioni Pejë

06:10ZajmStacioni Zajm

07:00Prishtinë

Pranvera Tours
?€

05:40PejëStacioni Pejë

06:10ZajmStacioni Zajm

07:00Prishtinë

Pranvera Tours
?€

06:40PejëStacioni Pejë

07:10ZajmStacioni Zajm

08:00Prishtinë

Miroci
?€

07:20PejëStacioni Pejë

07:50ZajmStacioni Zajm

08:40Prishtinë

Deli Abazi
?€

07:40PejëStacioni Pejë

08:10ZajmStacioni Zajm

09:00Prishtinë

Orbita
?€

08:40PejëStacioni Pejë

09:10ZajmStacioni Zajm

10:00Prishtinë

Mendi
2€

09:20PejëStacioni Pejë

09:50ZajmStacioni Zajm

10:40Prishtinë

Monika
?€

09:40PejëStacioni Pejë

10:10ZajmStacioni Zajm

11:00Prishtinë

Bashkimi Turist
?€

10:00PejëStacioni Pejë

10:30ZajmStacioni Zajm

11:20Prishtinë

Koha
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.