GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Xërxë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:15PejëStacioni Pejë

18:21XërxëStacioni Xërxë

18:52Prizren

Halimaj
3.5€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:30PejëStacioni Pejë

16:17GjakovëStacioni Gjakovë

Gentonisi
3€
2
Ndërrim në: KasumiPritja: 13 minuta
3

16:30GjakovëStacioni Gjakovë

16:49XërxëStacioni Xërxë

Kasumi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 4.5
1

16:00PejëStacioni Pejë

16:47GjakovëStacioni Gjakovë

Edi Tours
3€
2
Ndërrim në: YlliPritja: 13 minuta
3

17:00GjakovëStacioni Gjakovë

17:19XërxëStacioni Xërxë

Ylli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 3
1

16:30PejëStacioni Pejë

17:17GjakovëStacioni Gjakovë

Kastrati
3€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 13 minuta
3

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

17:49XërxëStacioni Xërxë

Zhur Reisen
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 4.5
1

16:30PejëStacioni Pejë

17:17GjakovëStacioni Gjakovë

Albi
3€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 13 minuta
3

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

17:49XërxëStacioni Xërxë

Zhur Reisen
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 4.5
1

17:00PejëStacioni Pejë

17:47GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
3€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 13 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:19XërxëStacioni Xërxë

Atmaxha
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 4.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.