GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Xërxë, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:45Prizren

18:16XërxëStacioni Xërxë

19:22PejëStacioni Pejë

Monika
3.5€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:17XërxëStacioni Xërxë

16:34GjakovëStacioni Gjakovë

Destani Trans
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 11 minuta
3

16:45GjakovëStacioni Gjakovë

17:32PejëStacioni Pejë

Gramozi
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
Çmimi total: 3
1

18:06XërxëStacioni Xërxë

18:25GjakovëStacioni Gjakovë

Kasumi
1.5€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

18:35GjakovëStacioni Gjakovë

19:22PejëStacioni Pejë

Monika
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 16 minuta
Çmimi total: 4.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.