GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Shishman, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:30PejëStacioni Pejë

10:20GjakovëStacioni Gjakovë

Juniku Reisen
3€
2
Ndërrim në: vÁlirimiPritja: 10 minuta
3

10:30GjakovëStacioni Gjakovë

10:49ShishmanStacioni Shishman

vÁlirimi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.